NEJSI PŘIHLÁŠENÝ!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Statistiky
Celkem všech příspěvků
48
Celkem příspěvků
79
Dohromady uživatelů
76
Online Hostů
2
Poslední reg. člen
Najetyyyy_
Nejnovější příspěvky
Vyřešeno Slime fun 2Op39Před 1 dny
Vyřešeno Tokeny 2Op39Před 2 dny
Zamítnuto cheat _LukyNPřed 11 dny
Novinka Survival servery! _LukyNPřed 16 dny
Řeší se Stížnost _LukyNPřed 21 dny
AdminTeam Online
Uživatelé Online
Statistiky
Celkem všech příspěvků
48
Celkem příspěvků
79
Dohromady uživatelů
76
Online Hostů
2
Poslední reg. člen
Najetyyyy_
_LukyN
_LukyN
Vedení
proč jsi mi dal ban na teamspeaku?

Registrován:
Před 1 měsícem
Poslední přihlášení:
Před 1 dnem
Zobrazení profilu:
203
Instagram
lukyn_design
Facebook
lukyn_minecraft
Dobrý den,děkujeme Vám za kontaktování podpory Dark-Cube.cz, ovšem Vaše žádost nebyla vytvořena dle připnuté předlohy, tudíž Vám nemohu udělit žádnou odměnu za nahlášení a bohužel musím report zamítnout.Děkuji za pochopení.S pozdravem, _LukyN.
Před 11 dny

Vážení hráči/hráčky,dne 28.06.2020 proběhl z důvodů technických problémů wipe survivalu 1.12.2, tudíž všem byly odebrané veškeré residence, itemy aj.. Touto formou se Vám hluboce omlouváme, ovšem pokud vlastníte jakýkoliv VIP rank, máte nárok na odškodnění formou herní měny serveru DarkCube.cz.Hlavním důvodem wipu na survivalu 1.12.2 bylo přidání dalšího survival serveru, nebo-li na Vaše vyžádání 1.16.1 server. Server bude mít podporu nižších verzí, tudíž to bude příjemnější jistě i pro Vás a snažíme se býti co nejvíce flexibilní. Pokud bude z Vaší strany projeven zájem o survival 1.16.1, tak máme připravenou soutěž o hmotnou i virtuální cenu. Co se týče hmotné věci, tak zde můžeme hovořit o technickém komponentu, nebo-li o klávesnici k počítači. Virtuální cenou pak je permanentní VIP, nebo-li rank MASTER na serveru DarkCube.cz. Doufáme, že jsme nějakým způsobem přinesli do Vašeho hraní nové zážitky a dali Vám tímto motivaci k tomu hrát právě u nás.Váš DarkCube.cz AdminTeamPS: Vaše návrhy týkající se novinek na 1.16.1 server pište buď na forum, popřípadě do directu na instagramu.
Před 16 dny

Dobrý den,děkuji Vám za kontaktování podpory Dark-Cube.cz. Omlouváme se za veškeré komplikace z naší strany. S Helperkou veškeré problémy a komplikace proberu. Ohledně postupu v situaci Vás budu nadále informovat.S pozdravem, _LukyN.
Před 21 dny

Přeji příjemný den,dneškem jsem pro celý server společně s Helperem Ditraxxem změnil tabulku trestu a dost jsme ji zmírnili, tudíž nebudou tak prudné tresty jako do teď! Možná si říkate, proč to píši zrovna zde, ovšem bych rád poukázal na to, že společně s tabulkou jsem sepsal i nová pravidla pro server, tudíž si je jistě doporučuji přečíst, aby jste nic neporušili! Děkuji za pochopení a Vaši přízeň, stále rosteme a velmi si toho vážíme!S pozdravem a přáním krásného dne,_LukyN / Team ManagerTeam Manager / Vedení serveru
Před 1 měsícem

Přeji příjemný den,dnes jsem Vám na našem komunikačním TS3 serveru jasně řekl, že tuto žádost máte napsat do sub-fora, které se nachází v pod-kategorii "Žádosti a nahlašování"! Až si napíšete do správného sub-fora, tak můžeme nadále diskutovat. Děkuji za pochopeníS pozdravem a přáním krásného dne,_LukyN / Team ManagerTeam Manager / Vedení serveru
Před 1 měsícem
🡱