NEPŘIHLÁŠEN/A
Nejsi přihlášen(a). Nevidíš veškeré prvky webu.
Kde nás najdeš?
play.dark-cube.cz
Nejnovější příspěvky
Vyřešeno Problémy se serverem 1.16 JustDuccPřed 13 dny
Vyřešeno Prosba o náhradu FireoxPřed 1 měsícem
Zamítnuto Žádost o Youtuber rank na serveru. FireoxPřed 1 měsícem
Vyřešeno úhrada škody- ZizoskaPřed 1 měsícem
Řeší se chci se stat ytberem BearWhispererPřed 1 měsícem
AdminTeam Online
Momentálně není žádný člen online.
Uživatelé Online
Žádný uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem příspěvků:
79
Celkem témat:
127
Registrovanách uživatelů:
154
Hostů:
2
Poslední reg. člen:
minemancz
_LukyN
_LukyN
Hrac
proč jsi mi dal ban na teamspeaku?
Před 4 měsíci

Registrován:
Před 5 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 28 dny
Zobrazení profilu:
517
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Dobrý den,děkujeme Vám za kontaktování podpory Dark-Cube.cz, ovšem Vaše žádost nebyla vytvořena dle připnuté předlohy, tudíž Vám nemohu udělit žádnou odměnu za nahlášení a bohužel musím report zamítnout.Děkuji za pochopení.S pozdravem, _LukyN.
Před 4 měsíci

Vážení hráči/hráčky,dne 28.06.2020 proběhl z důvodů technických problémů wipe survivalu 1.12.2, tudíž všem byly odebrané veškeré residence, itemy aj.. Touto formou se Vám hluboce omlouváme, ovšem pokud vlastníte jakýkoliv VIP rank, máte nárok na odškodnění formou herní měny serveru DarkCube.cz.Hlavním důvodem wipu na survivalu 1.12.2 bylo přidání dalšího survival serveru, nebo-li na Vaše vyžádání 1.16.1 server. Server bude mít podporu nižších verzí, tudíž to bude příjemnější jistě i pro Vás a snažíme se býti co nejvíce flexibilní. Pokud bude z Vaší strany projeven zájem o survival 1.16.1, tak máme připravenou soutěž o hmotnou i virtuální cenu. Co se týče hmotné věci, tak zde můžeme hovořit o technickém komponentu, nebo-li o klávesnici k počítači. Virtuální cenou pak je permanentní VIP, nebo-li rank MASTER na serveru DarkCube.cz. Doufáme, že jsme nějakým způsobem přinesli do Vašeho hraní nové zážitky a dali Vám tímto motivaci k tomu hrát právě u nás.Váš DarkCube.cz AdminTeamPS: Vaše návrhy týkající se novinek na 1.16.1 server pište buď na forum, popřípadě do directu na instagramu.
Před 4 měsíci

Dobrý den,děkuji Vám za kontaktování podpory Dark-Cube.cz. Omlouváme se za veškeré komplikace z naší strany. S Helperkou veškeré problémy a komplikace proberu. Ohledně postupu v situaci Vás budu nadále informovat.S pozdravem, _LukyN.
Před 4 měsíci

Přeji příjemný den,dnes jsem Vám na našem komunikačním TS3 serveru jasně řekl, že tuto žádost máte napsat do sub-fora, které se nachází v pod-kategorii "Žádosti a nahlašování"! Až si napíšete do správného sub-fora, tak můžeme nadále diskutovat. Děkuji za pochopeníS pozdravem a přáním krásného dne,_LukyN / Team ManagerTeam Manager / Vedení serveru
Před 5 měsíci

Přeji příjemný den,doporučím Vám si příště napsat nový topic přímo do subfora s názvem "Žádost o Unban", jelikož tato žádost je dávno zamítnuta a řešila se s uživatelem Lovkou. Zároveň doporučím řídit se předlohou, kterou máte napsanou a připnutou v subforu již výše zmíněném. Děkuji za pochopeníS pozdravem a přáním krásného dne,_LukyN / Team ManagerTeam Manager / Vedení serveru
Před 5 měsíci
🡱